Strona główna
opoka.org.pl
2018-06-06 15:26
Nina Sakwerda

Seminarium „Modlitwa o uzdrowienie fizyczne, duchowe, o uwolnienie”

Seminarium jest przeznaczone dla osób ze wspólnot, pragnących pogłębić formację (teorię i praktykę) w temacie modlitwy o uzdrowienie.

Data: 28.07 – 4.08. góra św. Anny, Dom Pielgrzyma.


Seminarium jest przeznaczone dla osób ze wspólnot, pragnących pogłębić formację w temacie modlitwy o uzdrowienie.


Nauczający:

Marcin Zieliński - lider wspólnoty „Głos Pana” w Skierniewicach. Prowadzi ewangelizacje i rekolekcje w kraju i za granicą. Autor książki „Rozpal wiarę, a będą działy się cuda”. Prywatnie absolwent AWF w Warszawie.


Michał Świderski - zaangażowany w posługę ewangelizacji i formacji wspólnot od 22 lat lider Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji gliwickiej - od założenia, czyli 21 lat lider wspólnoty w Gliwicach i 17 filii w diecezji - około 1000 osób oraz wspólnot sfederowanych w południowej i centralnej Polsce - około 1000 osób. Prezes Stowarzyszenia Katolickiego Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego diecezji gliwickiej i oddziału Gliwice. Od 5 lat posługa modlitwy za chorych - dziesiątki poważnych uzdrowień, setki mniejszych: potwierdzone medycznie uzdrowienia z raka, uzdrowienia układu kostnego, białaczki, guzów, itp. Twórca kanału YouTube i FB DotykBoga: ewangelizacja w Internecie poprzez świadectwa uzdrowień i nauczania; ok. 10 tys. subskrybentów, ok. 4 mln obejrzeń. Prywatnie: mąż Liliany, ojciec 3 synów: Krzysia, Piotrusia i Łukaszka, właściciel kotka, doktor informatyki, właściciel i prezes spółek informatycznych.


Aleksander Bańka - dr hab. filozofii, politolog, adiunkt w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego. Autor książek, artykułów oraz audiobooków poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej. Współpracownik Radia eM, Gościa Niedzielnego. Członek Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Katowickiej i przewodniczący Komisji ds. świeckich II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej - odpowiada za organizację oraz prowadzenie Tyskich Wieczorów Uwielbienia, od lat posługuje modlitwą i na wiele sposobów głosi Ewangelię. Prywatnie mąż i ojciec.


ks. Andrew Goodman - jest anglikańskim pastorem w diecezji Św. Albana (St.  Alban) w Anglii Środkowej, w mieście tego pierwszego brytyjskiego męczennika. Jest też doradcą miejscowego biskupa do spraw uzdrowień i uwolnień a także jest duszpasterzem i współpracuje z młodzieżą akademicką Uniwersytetu Chaplain. Odbył szkolenia z zakresu posługi modlitwą o uwolnienie metodą Lozano z Nealem, Mattem i Janet Lozano w Dublinie w 2013 roku. Podczas tego szkolenia zaprosił Matta Lozano do popowadzenia pierwszej w Anglii konferencji dotyczącej takiej posługi, która odbyła się w jego diecezji w 2014 roku. Od tego czasu jego zespół ludzi prowadził modlitwy metodą Lozano i z radością obserwował uwolnienia i doświadczenia Ojcowskiej Miłości podczas prowadzonej posługi. Ks. Andrew odwiedził już Polskę aby  poznać Domy Miłosierdzia w Józefowie i Łodzi i dzięki tej wizycie założył Dom Miłosierdzia w swojej diecezji.

 

PLAN SEMINARIUM:

29 - 30.07

- modlitwa o uzdrowienie fizyczne (Marcin Zieliński, Michał Świderski)


31.07

- wstęp do modlitwy o uzdrowienie duchowe


01 - 02.08

- modlitwa o uzdrowienie duchowe (Aleksander Bańka)

- popołudniu planujemy spotkanie z psychoterapeutą


03.08

- modlitwa o uwolnienie - 5 kluczy wg Neala Lozano (ks. Andrew Goodman)

- zespół z Domu Miłosierdzia „Kumran” (Warszawa)


04.08

- nabożeństwo ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie (Gliwice)

- włączenie w posługę uczestników Seminarium z g. św. Anny


ZAPISY KROK PO KROKU:

1. Należy wypełnić: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na naszej stronie http://inicjatywamissio.pl/

2. Następnie dokonać płatności

3. Wydrukować i mieć przy sobie, w dniu przyjazdu, dowód wpłaty


DODATKOWE INFORMACJE:
1. Dzieciom w wieku 3 – 10 lat zapewniamy opiekę podczas konferencji.
2. Prosimy o czytanie regulaminu Seminarium
3. Cena obejmuje pobyt za cały tydzień, w tym;
- łóżko z pościelą
- wyżywienie
- wykłady


Zapisy oraz szczegóły na naszej stronie internetowej

Linki zewnętrzne:

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-06-06 14:22:27
miniaturka

126 km z Jawiszowic na Jasną Górę w 36 godzin

126 km, które pielgrzymi zamierzają przejść, podzielone jest na 15 etapów. Średnia długość etapu to 8,4 km. Prędkość marszu ok. 5 km/h. Po każdym etapie planowany jest ok. 30 minutowy odpoczynek.
2018-06-06 14:47:29
miniaturka
play

Wkrótce drugie "Męskie Oblężenie Jasnej Góry"

„Tu jesteśmy naprawdę wolni” - to hasło narodowej pielgrzymki mężczyzn na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę 23 czerwca 2018 r.
2018-06-06 15:21:07
miniaturka

Córka Roberta Kennedy’ego zapewnia, że wiara odgrywała wielką rolę w życiu jej ojca

Mój ojciec modlił się z nami codziennie, wieczorami czytał nam Biblię a wiara w Boga bezwzględnie wpływała na jego działalność polityczną – tak Roberta Kennedy’ego, byłego prokuratora generalnego USA, wspominała jego córka Kerry.
2018-06-06 15:44:24
miniaturka

Jasna Góra: trwa kolejny etap remontów

Na Jasnej Górze czasowo wyłączone jest dla pielgrzymów główne wejście przez tzw. Bramę Lubomirskich. To z powodu prowadzonych prac renowacyjnych i budowlanych na mostku łączącym klasztor z bramami wejściowymi.
2018-06-06 18:15:32
miniaturka

Kraków: ruszył program opieki nad starszymi "Tele-Anioł"

W Małopolsce ruszył program „Tele-Anioł”, dzięki któremu 10 tys. osób starszych otrzyma opaski ratujące życie.
2018-06-06 18:23:06
miniaturka

Papież do Polaków: dajcie się prowadzić Duchowi Świętemu

Zwracając się do obecnych na Placu św. Piotra pielgrzymów z Polski Papież zachęcił ich, by pozwolili prowadzić się mocy Ducha Świętego.