Strona główna
opoka.org.pl
2021-09-09 10:26
AC / youtube.com

Sara Egwu-James zachwyciła wykonaniem utworu „Jesus Christ, You are my life”. Jest moc!

Podczas koncertu „Abba Ojcze”, Sara Egwu-James wykonała utwór „Jesus Christ, You are my life”, który był hymnem Światowych Dni Młodzieży w Rzymie w 2000 roku. „Ależ wysoki poziom, niesamowity, gospelowy głos”, „To jest dopiero wykonanie, chwała Panu oddana!” – piszą internauci.

Sara Egwu-James to laureatka IV. edycji programu „The Voice Kids”. Dziewczyna pochodzi ze Słubic. Jej mama jest Polką, a tata, John James, który jest również muzykiem, ma nigeryjskie korzenie. Talentem Sary zachwyca się wiele osób, a niektórzy nazywają już nawet polską Whitney Houston.

Na koncercie „Abba Ojcze”, Sara Egwu-James zachwyciła publiczność wykonaniem utworu „Jesus Christ, You are my life”. Niektórzy twierdzili, że czuli się jak na koncercie muzyki gospel w USA: „Ależ wysoki poziom, niesamowity, gospelowy głos”.

źródło: Bądźmy Razem. TVP, youtube.com

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-09-09 10:07:40
miniaturka

Bp Lechowicz dla KAI: niewielka liczba Polaków w Budapeszcie jest zawstydzająca

Jeśli od liczby Polaków, uczestniczących w 52. Międzynarodowym Kongresie Eucharystycznym w Budapeszcie odliczylibyśmy młodzież polonijną, to zostałoby tu kilkadziesiąt osób z całej Polski. W moim przekonaniu jest to zawstydzające i zastanawiające - mówi bp Wiesław Lechowicz
2021-09-09 10:14:49
miniaturka

Inżynierowie budownictwa zapraszają na bezpłatne konsultacje w całej Polsce

Budowa, eksploatacja czy remont własnego obiektu zawsze budzą wiele pytań i wątpliwości. Inżynierowie budownictwa postanowili wesprzeć Polaków w tych działaniach i służyć radą w ramach ogólnokrajowej, jednodniowej akcji w punktach konsultacyjnych. Wydarzenie zaplanowano na 25 września br. Konsultacje są bezpłatne.
2021-09-09 10:22:15
miniaturka

Zmarł Wiesław Gołas, jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów

Jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów, wykonawca słynnej piosenki "W Polskę idziemy", odtwórca ponad 120 ról filmowych, teatralnych i telewizyjnych, Wiesław Gołas zmarł w czwartek rano. Miał 90 lat.
2021-09-09 10:58:51
miniaturka

Prof. Gut: bez 85.proc. zaszczepionego społeczeństwa w Polsce będą zgony

W niezaszczepionym, w sposób dostateczny, społeczeństwie rosyjskim każdego dnia na COVID-19 umiera 800 osób. U zaszczepionych Brytyjczyków, przy porównywalnej liczbie zachorowań, zgonów jest siedem razy mniej - powiedział PAP wirusolog prof. Włodzimierz Gut.
2021-09-09 11:11:06
miniaturka

Sataniści w Teksasie żądają dostępu do aborcji w imię... wolności religijnej

Grupa The Satanic Temple domaga się zwolnienia z przestrzegania wprowadzonego w Teksasie prawa, zakazującego aborcji po wykryciu bicia serca dziecka. Sataniści twierdzą, że aborcja jest dla nich „rytuałem religijnym” i powołują się na prawo do wolności religijnej.
2021-09-09 11:33:40
miniaturka

Sprawozdanie z zebrania Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów

W Rzeszowie odbyło się kolejne zebranie robocze członków i konsultorów Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski