Strona główna
opoka.org.pl
2018-12-12 11:46
AC / youtube.com-Gabriela Gąsior

O Mój Jezu w Hostii Skryty... Kolejna, cudowna pieśń w wykonaniu GGDuo i Piotra Kurstaka

Kolejna cudowna pieśń, którą GGDuo nagrało z Piotrem Kurstakiem. Prawdziwa modlitwa płynąca z serc artystów.

Na swoim profilu na Facebooku Gabriela Gąsior napisała: "Dzielimy się kolejnym nagraniem. O Mój Jezu w Hostii Skryty - pieśń, która towarzyszy nam od dziecięcych lat w pallotyńskiej Karczówce..."

Dawne pieśni w wykonaniu GGDuo z towarzystwem gitary Piotra Kurstaka są naprawdę piękne! Słuchając ich wykonań, słyszy się prawdziwą modlitwę, która płynie z serc artystów.

***

GGDuo tworzy małżeństwo: Gabriela Gąsior (śpiew) i Wojciech Gąsior (bas). Więcej utworów w ich pięknym wykonaniu możecie znaleźć w dziale "Kultura" na opoka.news >> TUTAJ <<"O Mój Jezu w Hostii Skryty":

Gabi Gąsior - śpiew
Piotr Kurstak - gitara akustyczna
Wojciech Gąsior - bas
aranżacja pieśni: Piotr Kurstak
realizacja dźwięku, mix, mastering - Piotr Kominek
realizacja video: Jacek Nawrat Lumberjack Studio
zdjecia Radek Bereś i Jacek Nawrat

Nagrań dokonano na żywo 19 października 2018 roku w Klasztorze Ojców Pallotynów "Karczówka" w Kielcach, dzięki uprzejmości Ojca Jana Oleszko, Rektora Karczówki.

źródło: youtube.com - Gabriela Gąsior

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-12-12 10:20:41
miniaturka

Strefa Duchowa na szczycie klimatycznym

W Katowicach od 2 grudnia trwa szczyt klimatyczny ONZ, na którym przedstawiciele prawie dwustu państw świata dyskutują nad możliwościami ograniczenia skutków globalnego ocieplenia.
2018-12-12 10:59:35
miniaturka

Raport o działalności gospodarczej czeskiego Kościoła

Episkopat Czech podał do publicznej wiadomości wyniki gospodarczej działalności Kościoła w 2017 roku. Wzrosły wydatki na działalność wynikającą z misji Kościoła, czyli na duszpasterstwo, pomoc społeczną i edukację.
2018-12-12 11:27:07
miniaturka

Kenia: zamordowano kolejnego księdza

W Kenii zamordowano katolickiego kapłana. Napad i morderstwo miały tło rabunkowe. Jest to już 19. ksiądz zabity w tym roku w Afryce, a 36. na świecie.
2018-12-12 12:04:50
miniaturka

Przyszliście do mnie?

Krakowska wspólnota ojców trynitarzy przy wsparciu przyjaciół, w tym młodzieży z duszpasterstwa „Trójka”, zbiera ofiary na przygotowanie świątecznych upominków dla osadzonych w dwóch krakowskich więzieniach.
2018-12-12 12:19:55
miniaturka

Obradowała Komisja Wspólna Przedstawicieli Rządu RP i Konferencji Episkopatu Polski

Głównymi tematami obrad były: współpraca w zakresie ochrony danych osobowych, wybór przedmiotu religii lub etyki, ochrona życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci oraz ochrona dzieci i młodzieży przed nadużyciami seksualnymi.
2018-12-12 12:33:37
miniaturka

Papież: Maryja zawsze wskazuje na Jezusa

Treść hymu Magnificat świadczy o tym, że Maryja znała Pismo Święte. Jego słowa stały się inspiracją tej modlitwy zadziwienia, radości i uwielbienia – mówił Papież w dziewiątym odcinku rozważań nad modlitwą: „Zdrowaś Maryjo”.