Strona główna
opoka.org.pl
2018-08-02 11:51
AC / przystanekjezus.pl

Mistycznie i domowo - środowy wieczór na Przystanku Jezus

Środowy wieczór w namiocie Przystanku Jezus ewangelizatorzy i uczestnicy festiwalu Pol’and’Rock spędzali w dobrej atmosferze z gośćmi sceny. Bp Dajczak odpowiadał na pytania zgromadzonych.

Autor/źródło: Kamil Szumotalski - facebook.com/PrzystanekJezus

Bp Edward Dajczak odpowiadał na pytania zgromadzonych festiwalowiczów. Później Pancerne Ryby zagrały repertuar na chwałę Boga.

Po tym uwielbieniu Pana, dr Siemieńska przedstawiła jak IPN realizuje misję przywracania pamięci Polaków, którzy oddali życie za wolność ojczyzny.

Po Apelu Jasnogórskim uwielbialiśmy Boga przy akompaniamencie ICE Worship Team, a kolejnym punktem programu było spotkanie z muzyką Fisheclectic. Zespół zaczarował nas wyjątkowymi dźwiękami głosów i instrumentów. Czas jakby przestał istnieć i czuliśmy się, jakby małżeństwo muzyków zabrało nas do swojego domu pełnego Bożej obecności - relacjonuje Magdalena Galek na stronie Przystanku Jezus.


Na zakończenie najwytrwalsi mogli zobaczyć film „Żółty szalik” z Januszem Gajosem w roli głównej.


źródło: Magdalena Galek - przystanekjezus.pl

fot. z profilu Przystanku Jezus na Facebooku, zrobione przez Kamil Szumotalski Photography

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-08-02 10:27:35
miniaturka

Trwa II Kongres Młodzieży Polonijnej

Dziś, 2 sierpnia, młodzi będą uczestniczyć we Mszy św. w Sanktuarium s. Faustyny na ul. Żytniej. Złożą też wizytę w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski oraz zwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego i Pałac Prezydencki.
2018-08-02 10:52:09
miniaturka

Uroczystości w Oświęcimiu ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego

Zaproszenie na uroczystości w Oświęcimiu ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego w 77. rocznicę jego męczeńskiej śmierci w obozie zagłady Auschwitz-Birkenau.
2018-08-02 11:31:47
miniaturka
play

Furtka szatana. Zniewolenie seksem

Boże Pogotowie to krótki cykl, w którym Jolanta Cherbańska, autorka książki pt: "Matt Talbot. Wyjście z mroku" odnosi się do uzależnień z duchowego punktu widzenia.
2018-08-02 12:17:31
miniaturka

Młodzi Afrykanie do Papieża: więcej dialogu i mniej korupcji w Kościele

Chcielibyśmy, aby biskupi i księża dedykowali nam więcej czasu i nas słuchali. Zależy nam również na większej inkulturacji i na tym, by było mniej korupcji w Kościele. – napisali młodzi Afrykanie do Papieża Franciszka.
2018-08-02 12:49:13
miniaturka

Warszawa: bezdomni pomogą niepełnosprawnym w drodze na Jasną Górę

Już po raz piąty grupa warszawskich bezdomnych zaangażuje się w opiekę nad osobami niepełnosprawnymi podczas XXVII Pieszej Pielgrzymki Niepełnosprawnych na Jasną Górę.
2018-08-02 13:25:27
miniaturka

Czerwińsk: potrzebni wolontariusze na Campo Bosco

Organizatorzy Salezjańskiego Festiwalu Młodych Campo Bosco, który odbędzie się w Czerwińsku nad Wisłą w diecezji płockiej w dniach 23-26 sierpnia, poszukują wolontariuszy.