Strona główna
opoka.org.pl
2019-05-27 14:29
AC / Marcin Szuścik / KAI

Kokotek: w lipcu II Festiwal Życia

Festiwal Życia w Kokotku, dzielnicy Lublińca w województwie śląskim, to największe plenerowe wydarzenie chrześcijańskie w regionie.

"O co chodzi? O radość, entuzjazm, poznanie sensu życia, odkrycie Boga (może po raz kolejny?), o relacje, spotkanie, muzykę, warsztaty, ewangelizację, o to wszystko i jeszcze więcej" - zapowiadają organizatorzy.

Pierwszy Festiwal Życia w Kokotku odbył się w lipcu 2018 r. i zgromadził ponad 700 uczestników z całej Polski. Obecnie trwają przygotowania drugiej edycji tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 8-14 lipca w Kokotku, leśnej części Lublińca, na Śląsku, przy Stawie Posmyk.

Obok zaplanowanego rytmu dnia - Mszy świętych, warsztatów, modlitw, konferencji - w programie wydarzenia znalazło wiele atrakcyjnych punktów, m.in. koncerty Kuby Badacha i Arki Noego; spektakl teatralny i musical o proroku Eliaszu "Jak Ogień". Wśród zaproszonych konferansjerów znajdują się min. Sylwia Jaśkowiec, czy Monika i Marcin Gomółkowie.

Wydarzenie organizuje wspólnie pięć diecezji województwa śląskiego i Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów MN. Zaplecze wydarzenia zapewnia Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA.

Festiwal Życia skierowany jest głównie do osób w wieku 16-35 lat. Wystarczy, chcieć spotkać się z ludźmi, którzy cieszą się życiem.

Można wziąć udział w Festiwalu samemu lub wraz z większą grupą.

Więcej informacji na stronie www.festiwalzycia.pl

Marcin Szuścik / Kokotek

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy