Strona główna
opoka.org.pl
2018-06-18 14:07
S. Zielińska / Salve TV

Bóg do niej mówi. A ona robi teraz takie rzeczy

Jak żyć według planu Bożego? Czym różni się realizacja planu Bożego, od determinizmu? Jak usłyszeć Boga? Jaką wartość ma małżeństwo?- mówiła Anna Saj, doktor nauk teologicznych.

- Radykalni, to nie znaczy fanatyczni. To znaczy, konkretni, wiedzą, czego chcą i osiągają cele. My jesteśmy ludźmi, którzy żyją Ewangelią. Ewangelia jest naszym mottem życia. To pójście za Nim jest radykalne - mówiła dr Anna Saj, doktor nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, świecka misjonarka w ramach katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja — międzynarodowego stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich.

- Ewangelię zaczęłam głosić od swoich dzieci. Bóg potrzebuje nas do tego, abyśmy byli świadkami. Ja chcę realizować jedynie plan Boży. To jest uwalnianie tego, kim jestem w Chrystusie - dodawała.

- Rzeczywiście jestem świątynią. Rzeczywiście moje ciało jest zamieszkiwane przez Ducha Świętego. To jest fantastyczne. To mnie pasjonuje - opowiadała.

- Bóg do mnie mówi, a ja jestem osobą, która stara się być na tym skupiona - stwierdziła.

- Mam lustro, którym jest Słowo Boże i męża, który w tym pomaga. Myślę, że moje skupienie jest ukierunkowane na to, czego chce Bóg - podkreśliła .

Anna Saj wyjaśniła także czym jest Armia Dzieci. 


Źródło: Karolina Zaremba, Salve TVChrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy